Tihti kulutame me palju energiat, vahendeid, raha ja aega koguduse üritustesse ja misjonitegevustesse, mis ajapikku hääbuvad ja lõppevad tingituna inimeste pühendumusest ja entusiasmist. Kuid meie kogukondades ja linnades on nii palju iganädalasi tegevusi, mis lausa õitsevad. Käsitööringid, võrkpall, jalgpall, keeltekool, jõusaal, reisimine, lauamängud, orienteerumine. Lugematu hunnik klubisid, mis kõik on täidetud inimestega, kes otsivad sõprust, arengut ning kuuluvustunnet.

Miks mitte liituda tegevusega, mida sa oled tahtnud juba aastaid teha? Tegelikult sulle meeldib olla kaasatud, õppida uusi asju ning lihtsalt tutvuda uute inimestega, kes tegelikult ei tunne Jumalat. Nädalast nädalasse saad sa olla tunnistuseks oma armastuse, lahkuse ja hoolivusega.

Sellest kogemusest sündis minu jaoks TULI. TULI tähendab Tutvume Uuesti Lihtsalt Inimestega (LAMP – Let’s Actually Meet People). Me ei saa olla omas mullis lihtsalt laisad ja mugavad koos teiste samutimõtlejatega ning lasta sellel rõõmul ja lootusel enda sees lihtsalt kustuda. (Anna Beaden, http://www.advent.ee/artikkel/98644/tutvume-uuesti-lihtsalt-inimestega/)

Üleskutse: Jaga oma väljavalitud sõbraga mõnda isiklikku kogemust Jeesusega.